Przyspieszanie okresu – czy jest to możliwe?

Wiele dziewcząt cierpi z powodu swojego okresu. Wcześniejszy okres może rozpocząć się nieprzewidywalne i powodować różne problemy, takie jak zepsute wakacje lub nocne przygody, nie wspominając o braku użycia tamponów czy wkładek przez dłuższy czas po prostu nie przegap aktualną datę. Pytanie jak przyspieszyć okres jest bardzo trudne. Można spróbować domowych środków, aby opóźnić okres lub odwiedzić swojego lekarza po fachową poradę.

Wczesne planowanie

Dobre planowanie jest niezbędne. Gdy jesteś świadoma swojej szczególnej nocy, wydarzenia lub sytuacji które sprawiają, że twój cel musi być wykonany, staraj się go osiągnąć, a co najważniejsze musisz zacząć planować go jak najwcześniej. Wykonać obliczenia swoich aktualnych i przewidywanych terminach okresu dla przeszłych i przyszłych miesiączkach do identyfikacji linii bazowej. Można zauważyć, że przyspieszenie okresu w zależności od poziomu stresu i poszczególnych hormonów występują bardzo często. Weź to pod uwagę, gdy próbujesz opóźnić okres.

Branie leków

Pigułki antykoncepcyjne: niektórzy lekarze zalecają stosowanie tych tabletek regularnie jako jeden z najczęstszych i bardzo skutecznych sposobów na przyspieszenie okresu, zwłaszcza u kobiet z PCOS (zespół policystycznych jajników). Kobiety poniżej 35 roku życia są zazwyczaj namawiane przez lekarzy na stosowanie pigułek antykoncepcyjnych do kontrolowania poziomu estrogenów, progesteronu i androgenów w organizmie. Pigułki antykoncepcyjne mogą pomóc pozbyć się trądziku, nadmiernego owłosienia i innych objawów spowodowanych przez nieregularny okres.
Zażywanie aspiryny: Po jednym dniu bez okresu należy skruszyć dwie aspiryny w połowie szklanki wody, dodać trochę cukru i połowę łyżki miodu. Wypić mieszaninę aby twój okres pojawiał się regularnie. Działa to na zasadzie jak przyspieszyć okres domowym sposobem.

Wstrzyknąć hormon: W niektórych przypadkach lekarz może podawać zastrzyki hormonu stymulujące cykl miesiączkowania, w przeciwieństwie do regularnego stosowania pigułek antykoncepcyjnych.

Uprawiać seks

Aktywność seksualna zwiększa przepływ krwi do narządów płciowych i pobudza macicę do pracy. Po akcie seksualnym żeńskie genitalia stają się zrelaksowane, wywołując złuszczanie błony śluzowej macicy. Stosunek płciowy może być także korzystny w inny sposób: hormony, zawarte w spermie męskiej mogą pomóc zmiękczyć szyjkę i za symulować skurcze macicy. Seks jest jednym z najbardziej przyjemnych odpowiedzi na pytanie jak przyspieszyć okres.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s